Najdete nás také na:
Webové stránky
Moderní internetové stránky s redakčním systémem


Redakční systém

Webdesign
Multimédia a aplikace
Podpora a správa


Bezproblémové zobrazení
Webové stránky či e-shop Vám vytvoříme tak, aby pro Vás bylo jednodušší na internetu cokoli prodávat či nakupovat. Stránky je možné propojit nejen s účetním systéme, ale také tak, abyste měli k dispozici informace o Vašich dodavatelích. Strukturu webový stránek stavíme tak, aby splňovala požadavky různých prohlížečů, takže se Vám pak bezproblémové mohou zobrazovat nehledě na použitém internetovém prohlížeči.
Naše výhody
V problematice webových stránek se pohybujeme již několik let a námi používaný redakční systém je nám tedy velmi blízký a známe jeho možnosti. Díky tomu je pro nás jednoduché vytvořit Vám webové stránky či e-shop v téměř rekordním čase.

Rádi vyhovíme specifickým požadavkům každého klienta. Jde nám hlavně o to, aby náš klient byl s naším výsledkem plně spokojen.

Potřebujete nové webové stránky či e-shop?

Na požádávní Vám můžeme poslat návrh Vašich nových webových stránek. Je pro nás samozřejmostí, že Vám k našim službám automaticky poskytujeme nejen plnou podporu z naší strany, ale také poradenství v případě, že si nebudete s něčím vědět rady.

Potřebujete si sami upravovat Vaše webové stránky?


Pro značnou část internetových stánek, které vytváříme, je používán velice kvalitní redakční systém, díky kterému je pro Vás jakákoli následující úprava na Vašich stránkách velice jednoduchá. Vy si tedy poté, co jsou námi stránky dokončené, můžete v klidu a bez problému cokoli na daných stránkách upravovat a aktualizovat. Editor, ve kterém jsou úpravy prováděny je stvořen tak, aby nebylo nutné mít odbornější znalosti díky čemuž je každá úprava naprosto jednoduchá.

AVION
Nákupní centrum v Ostravě


Advokátní kancelář Daňhel
Multijazyčné webové stránky

Bella Victoria
Webové stránky a CMS systém


CAFE CAFE
Webové stránky a CMS systém

LUI Media
Webové stránky a CMS systém


LUCY DESIGN
Webové stránky s eshopem