Najdete nás také na:
FAQ
Časté otázky


Co všechno znamená tvorba webových stránek?

Nejprve je potřeba stanovit si cíle. Poradíme Vám, co s firmou, aby byla konkurence schopná. Velice důležitý je i rozbor a řešení stránek včetně grafické úpravy. Poté může dojít na realizaci s pomocí našich programátorů.

Po dokončení webových stránek dochází na jejich zveřejnění na internetu, pro tento krok je nutné vlastnit doménu a mít zařízený webhosting.Kolik času zabere tvorba webových stránek?

Deadline pro dokončení webových stránek určuje především klient. Dokážeme zhotovit webové stránky během 1 týdne, důkladněji propracované a obsáhlé stránky zhotovíme během 2-8 týdnů.Jak komunikovat?

Nejlépe pomocí e-mailu, ovšem komunikace osobní či telefonická je také možná. Podpora online našim klientům umožňuje jednotlivé úkony nejen sledovat, ale i potvrzovat a odmítat.Jaká je cena za tvorbu webu?

Cena za levné, jednoduché stránky se pohybuje už od 4 000,- Kč.
Cena za složitější a obsáhlejší webové stránky se pohybuje už od 10 000,- Kč.Úprava stávajícího nebo zcela nový textový obsah?

S naší pomocí, ať už se jedná o úpravu již existujícího nebo vytvoření nového obsahu, , se můžete více přiblížit Vašim klientům a získat lepší pozici ve vyhledávačích.Co vše je potřeba vědět pro tvorbu vlastního webu?

Pro tvorbu webu byste měli mít předem připravené veškeré materiály včetně fotografií a textů. Pomoci Vám mohou naše doplňkové služby, které Vám veškerou práci velmi usnadní a celkově ji podpoří.Vytváření stránek v cizím jazyce?

Mezi naše standardní služby patří i výroba stránek v cizím jazyce. Vy si pouze připravíte české podklady a zvolíte jazyk, ve kterém má být Vaše prezentace vytvořena a my zajistíme profesionální překlad a výrobu.Můžu si sám upravovat své stránky?

Ano, své stránky si dále můžete upravovat sami bez jakéhokoliv omezení.Jak rozšířit svůj e-shop o více funkcí?

Svůj e-shop můžete rozšiřovat dle vlastní libosti o mnoho dalších funkcí z naší nabídky. Vámi vybrané funkce jsme schopni do Vašeho e-shopu téměř okamžitě doplnit. Máte-li zájem, dokážeme Vám vytvořit naprosto speciální funkce přímo pro Vás a Vaše podnikání.Jak provozovat a spravovat svůj e-shop?

Pomocí webového administračního systému budou provoz a údržba Vašeho e-shopu velmi jednoduché. Do tohoto systému nemá kromě provozovatele e-shopu přístup nikdo jiný. Tento systém nevyžaduje instalaci žádného dalšího softwaru.Jak zajistit, aby stránky byly navštěvovány správnou cílovou skupinou?

Je žádoucí, aby webové stránky byly správně zpracované a optimalizované pro vyhledávače.Z jakého důvodu nejsou naše stránky na prvních příčkách ve vyhledávačích?Proč se pozice našich stránek v různých vyhledávačích liší?

Každý vyhledávač má jiné nastavení a vyhledává pomocí nejrůznějších algoritmů a principů. Mají různě nastavené algoritmy pro svá hodnocení. Z toho důvodu vytváříme weby tak, aby jejich hodnocení v různých vyhledávačích bylo co nejvyšší.Proč je návštěvnost našich stránek nízká?

Pomůžeme Vám zjistit pravý důvod, zanalyzujeme Vaši cílovou skupinu, klíčová slova, pozice i Vaši konkurenci a pomůžeme Vám to změnit.Z jak velkého množství grafických návrhů si můžu vybírat?

Normálně vytváříme jeden grafický návrh, avšak na základě dohody s klientem jich můžeme vytvořit více.Jak postupovat?

Svou představu sdělíte grafikovi, který Vám zhotoví návrh designu. Návrh je přetvářen a upravován tak dlouho, dokud neodpovídá Vašim představám. Nemáte-li však žádnou představu, my Vám ji pomůžeme vytvořit. Navrhneme Vám firemní logo i design webu, vše po dohodě mezi grafikem a Vámi.Jaká jsou kritéria Vašich webhostingových služeb?

V případě, že si webové stránky necháte vytvořit od nás, můžete fungovat na libovolném webhostingu a můžete si sami zvolit, zda-li využijete naší webhostingové služby.

Kritéria našeho webhostingu:
8 jádrové procesory jednotlivých serverů.
8192 operační paměť RAM jednotlivých serverů.
1 Gbit/s připojením k internetu.
Denní zálohování dat, regresivně 3 týdny.
Poštovní server.
Údržba serveru, včetně nepřetržitě fungující technické podpory.Podpora i po dokončení tvorby webu?

Zcela zdarma pokračujeme v podpoře telefonicky či e-mailem. Na základě nejčastějších dotazů jsme vytvořili webový systém řešení potíží, kam mají přístup všichni naši zákazníci. V případě, že tento systém nevyřeší Váš problém, budete automaticky přepojeni na technickou podporu.Jak rychle funguje zákaznická podpora?

Naše podpora reaguje nejpozději do 24 hodin od přijetí požadavku. Jedná-li se o rozsáhlejší a komplikovanější úpravy, je konkrétní termín stanoven po dohodě s klientem.Poskytujete záruku na Vaše produkty a služby?

Ano, zákonem stanovenou záruku na 24 měsíců poskytujeme u veškerých našich produktů. U našich služeb garantujeme konkrétní termíny.Jaká povolení a omezení platí pro Vaše služby i produkty?

Po uvedení do provozu přecházejí veškerá autorská práva a povolení na Vás, tedy majitele. Díky tomu můžete libovolně užívat, nakládat a vytvářet kopie děl pro svou potřebu.