Najdete nás také na:
Copywriting
Chcete takový obsah webových stránek, který zaujme?


Co je copywriting?
Úspěch Vám nezaručí pouze pěkný vzhled, neméně důležitý je i obsah. A nyní přichází řeč na copywriting, tedy tvorbu textů, což reprezentuje vytváření interesantních, lákavých, a také uspokojivě odborných textů. Tyto texty mají podpořit nejen pěknou image, ale především prodej. Komunikace s klientem pomocí různých médií je hlavním úkolem copywritingu.


 1. Proč copywriting od nás?

  V čem Vám pomůže copywriting od nás.
  Chcete ušetřit čas?
  Nevíte co napsat?
  Nevíte jak to napsat?
  Nebo si jednoduše nevíte rady?


Webové stránky, eshopy, portály
Cílem copywritingu je správné uspořádání obsahu, díky kterému budete blíže Vašim návštěvníkům. Veškeré texty tvoříme až po důkladném prostudování témat, zanalyzování klíčových slov a konzultacích s Vámi.
Počítačové prezentace
Dokážeme zhotovit počítačovou prezentaci se zaměřením na Vaše výrobky a služby, které budete moci představit svým klientům.
Tištěná média
Pomůžeme Vám s vytvořením textu pro leták, katalog či brožuru a můžeme také vytvořit jejich finální vzhled.


Co je web copywriting?
Poutavé a zároveň stručné i trefné texty dokáží značnou měrou posílit prodej. Základním pilířem veškerého úspěchu je především správná komunikace. Web copywriting Vám pomocí textů nabízí určitý druh spojení s klientem. Posílení Vašeho zisku je základním cílem copywritingu. Usiluje o Váš zisk tím, že získává pozornost, budí zájem a postrkuje k jednání, tedy k obchodu či podpoře značky. Je-li copywriting zpracován dobře, dokáže efektivně zvýšit Váš zisk.

Co je SEO copywriting?
SEO copywriting funguje na základě vyhledávačů. Představuje copywriting optimalizovaný pro internetové vyhledávače. Optimalizované texty jsou psány profesionálně tak, aby byly ve vyhledávačích snadno a co nejrychleji k nalezení. Tímto způsobem se můžete dostat co nejblíže k návštěvníkům. SEO optimalizace je velice efektivním nástrojem online marketingu
Na koho se copywriting a SEO copywriting zaměřuje?
Mezi internetovým vyhleváčem a návštěvníkem stránky je veliký rozdíl a proto se copywriting zaměřuje na obě dvě strany.
Internetové vyhledávače čtou web po technické stránce, tedy jeho konstrukci, proto je technické zpracování velice důležité. Návštěvník naopak čte obsah a na jeho základě Vás může zkontaktovat.
Chcete nový obsah Vašich stránek?

Bezplatně zanalyzujeme obsah Vašich stránek nebo Vám vytvoříme zcela nový obsah.