Najdete nás také na:
 • Moderní administrace
  Různé způsoby plateb
  Správa produktů a objednávek
  Individuální grafický vzhled
  Internetové obchody,
  které mají moderní funkce, díky kterým je pro Vás jednodušší podnikat a následně prodávat na internetu
Jednoduchá údržba, moderní provedení

Nezáleží na tom, jaký internetový prohlížeč či jaké zařízení používáte, Váš e-shop můžete udržovat a upravovat téměř odkudkoli.
Ušetřete čas díky jednoduché údržbě

Jednoduchá údržba nejen produktů, ale také objednávek či skladových zásob. Přičemž si můžete sami řídit způsob přepravy či plateb a cen s následnou automatizací u procesů, které si vyberete.
Zajímavý design, který odliší

Využijte nevšedního a zajímavého vzhledu, který si nelze zaměnit s konkurencí. Pro usnadnění Vašeho podnikání je k dispozici jak emailová, tak telefonická bezplatná technická podpora.
E-shop, který je schopen konkurovat
E-shopy, které vám vytváříme se hodí nejen pro prodej koncovým zákazníkům, ale také pro prodej obchodním partnerům díky pokročilosti našeho redakčního systému. Námi vytvořené internetové obchody mohou být propojeny s různými systémy, které je nutné používat pro funkčí chod Vašeho podnikání, jako např. účetní systém či systém logistickýa mnoho dalších.


Naše výhody
E-shop je propojen s různými internetovými vyhledávači zboží, jako např. Heureka.cz, Zboží.cz či Google nákupy a další.

Pro klienta je ve Vašem e-shopu možnost výběru způsobu plateb za Vaše produkty, jako např. dobírka, faktura, platba předem, platba kartou, elektronická peněženka či platební systém atd. Ve Vašem e-shopu takém najdete statistiku návštěvnosti či profil toho, jak se kienti chovají či co nejvíce kupují.
V internetovém obchodě je možné zboží vyhledat, objednat, přijmout dané objednávky od klientů, zprostředkovat platby či informovat klienta o daném produktu, případně vyřešit reklamaci.
Ve Vašem internetovém obchodu můžete mít neomezené množství produktů a kategorií, do kterých jsou produkty řazeny, přičemž každž produkt má svou detailní stránku s dalšími informacemi a bližším popisem.
Struktura internetového obchodu je udělána tak, aby vyhovovala svou jednoduchostí nejen Vám, ale i Vašim klientům.
E-shop, který nemá omezení a pomůže Vám ve Vašem rozvoji

E-shop je stvořen tak, aby nedošlo k omezení Vašeho rozvoje. Naleznete v něm všechny potřebné funkce, které je možné dle potřeby zapínat a vypínat.
E-shop nemá měsíční či jiné pravidelné poplatky.
Prodejní kanály
Staňtě se naším zákazníkem a využijte naše prodejní kanály, díky kterým bude Vaší zboží na více místech, a tím pádem se bude lépe prodávat.
Zaměřeno na výkon
Námi tvořené e-shopy jsou orientovány na výkon, takže zvládají i nadměrnou zátěž, jako např. velké množství různých požadavků v daný chvíli.
Marketing a SEO
Součástí námi tvořených e-shopů je i tzv. SEO marketing, díky kterému je zajištěna vyšší návštěvnost Vašeho e-shopu a lepší pozice ve vyhledávačích.
Přístupnost a použitelnost
Internetové obchody, které pro Vás tvoříme jsou pro Váš jednochuše přístupné a použitelné. Snažíme se totiž Vám vše co nejvíce zjednodušit.